O nas

Unikatowy Prezent – gwarancja solidności i oryginalności

Firma Unikatowy Prezent powstała w roku 2010. Nadrzędnym celem było stworzenie linii autorskich produktów, które stanowiłyby ciekawy oraz oryginalny prezent na każdą okazję. Przez lata działalności na rynku zyskaliśmy cenne doświadczenie oraz znacznie poszerzyliśmy naszą ofertę. Unikatowy Prezent to samodzielny producent, który projektuje oraz tworzy unikalne produkty, których zadaniem jest sprawienie dużej radości drugiemu człowiekowi.

Od czego się zaczęło?

Firma powstała z inicjatywy Mateusza Kuźniarowskiego w 2010 roku. Podczas szukania prezentu dla swojego najlepszego przyjaciela, założyciel firmy zwrócił uwagę na przesycenie rynku produktami niskiej jakości. Komercjalizacja oraz pogoń za pieniędzmi sprawiła, że wielu producentów zapomniało o tym, że głównym zadaniem każdego prezentu jest dawanie radości drugiej osobie. Ciężko spełnić ten cel, gdy oferowany produkt to zwykła tandeta wykonana z takich materiałów.

Wówczas pojawiło się pytanie: Dlaczego nie stworzyć własnej linii prezentów, które będą odznaczać się wysoką jakością wykonania oraz oryginalnością? Mateusz Kuźniarowski postanowił wcielić swój plan w życie i w roku 2010 otworzył firmę Unikatowy Prezent. Od tego czasu, firma stale projektuje oraz tworzy ciekawe prezenty na każdą okazję. Firma niezmiennie trzyma się jednej dewizy: Każdy produkt w ofercie ma zagwarantować obradowanej osobie pozytywne emocje.

Czym zajmuje się firma Unikatowy Prezent?

Naszym głównym celem jest projektowanie ciekawych i nieszablonowych prezentów, które sami chcielibyśmy dostać. Następnie, zastanawiamy się w jaki sposób wyprodukować dany produkt, aby zapewnić mu optymalny wygląd, a także wytrzymałość. Chcemy wyróżniać się na rynku starannym wykonaniem, które zachwyci najbardziej wymagających klientów. Największą popularnością w ofercie firmy Unikatowy Prezent cieszą się następujące produkty:

  • Kanister Barek – prawdziwy, certyfikowany kanister, który w swoim wnętrzu kryje minibarek na trunek, szklanki oraz najważniejsze akcesoria. To idealny prezent dla każdego mężczyzny. Kanister odznacza się doskonałym wyglądem i wysokim poziomem funkcjonalności.
  • Klatka na alkohol – trunek smakuje najlepiej w momencie, gdy mamy co świętować lub relaksujemy się po ciężkim okresie w pracy. Ten prezent to starannie wykonana, metalowa klatka, w której można umieścić dowolnie wybrany alkohol. Następnie, pokrywa jest zakręcana przy pomocy 132 nakrętek dołączonych do zestawu. Każdą z nich trzeba własnoręcznie odkręcić, aby dostać się do zawartości. Po takiej pracy, smak trunku będzie wyjątkowy.
  • 365 powodów oraz Niezbędnik małżeński – drewniane pudełko z grawerowaną dedykacją oraz spersonalizowanym rysunkiem. Można w nim umieścić szereg drobiazgów, które powiedzą drugiej osobie, dlaczego ją kochamy. Ten prezent można wykorzystać na wiele okazji: np. na walentynki, urodziny czy rocznicę ślubu.

Wieloletnie doświadczenie to nasz atut

W roku 2020, firma Unikatowy Prezent będzie świętować swoje 10 urodziny. Przez ten czas zyskaliśmy cenne doświadczenie oraz zbudowaliśmy szeroko grono stałych klientów. Nasza firma wyprodukowała już ponad 5 tysięcy spersonalizowanych prezentów. To ponad 5 tysięcy sytuacji, w których obdarowana osoba poczuła się szczęśliwa z otrzymanego prezentu. Lubimy wyobrażać sobie to pozytywne zaskoczenie z ciekawego prezentu. Daje nam to motywację do dalszych działań.

Przez te wszystkie nie lata trzymamy się wizji, która przyświeca firmie od samego początku istnienia. Nasze produkty mają być oryginalne, świetnie wykonane i unikatowe. Staramy się odróżniać od konkurencji, aby osoba, która kupiła produkt sygnowany marką Unikatowy Prezent miała świadomość dobrze wydanych pieniędzy. Dokładamy również wszelkich starań, aby nasze prezenty były funkcjonalne i dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Z chęcią podejmujemy się nowych i ciekawych wyzwań, ponieważ tworzenie oryginalnych prezentów to nasza pasja.

Rozbudowana sieć sprzedaży

Wieloletnia obecność na rynku pozwoliła nam nawiązać cenne kontakty z kontrahentami, dzięki czemu, produkty firmy Unikatowy Prezent zakupisz zarówno w sklepach stacjonarnych, ale również przez Internet. Współpracujemy z siecią sklepów Al Capone, która na terenie Polski posiada kilkadziesiąt punktów ulokowanych w galeriach oraz supermarketach. Dzięki temu, niemal w każdym większym mieście znajdziecie Państwo produkty naszej firmy.

Jesteśmy ukierunkowani na potrzeby naszych klientów, ponieważ wiemy, że wysoki poziom zadowolenia z zakupionego produktu buduje markę firmy Unikatowy Prezent i pozwala nam się stale rozwijać. Mamy nadzieję, że prze kolejne lata zrealizujemy kolejne tysiące ciekawych pomysłów na prezent. W wielu sytuacjach mieliśmy okazję zobaczyć jeden z naszych prezentów, np. kanister barek na plenerowej imprezie. Widząc, jak świetnie spełnia on swoje funkcje i jak wielką frajdę sprawia obdarowanej osobie, mamy poczucie rzetelnie realizowanej misji.

Błyskawiczna wysyłka

Darmowa dostawa od 300zł

30 dni na zwrot

Gwarancja niskiej ceny

ODBIERZ RABAT
Zapisz się do newslettera
Zapisz się do newslettera i odbierz 5% rabatu!
Akceptuję Politykę Prywatności
Wypisz się z newslettera