Nasza misja

Kim jesteśmy i jaki jest nasz cel?

 Naszą misją było nie tylko stworzenie niepowtarzalnego miejsca i wyjątkowych prezentów, ale przede wszystkim inspirowanie naszych Klientów.

 Inspirowanie ich do poszukiwania coraz ciekawszych upominków i sposobów na zaskakiwanie najbliższych.
Nasze personalizowane prezenty np. Kanistry w formie barka, klatki na alkohol czy 365 powodów za które Cię kocham pozwalają na niesamowitą kreatywność, nieoczywiste połączenia i rozwiązania.

Jesteśmy tu po to aby pomóc Ci w wyborze wyjątkowego prezentu i stworzenie go z najwyższą starannością. Wiemy, że odpowiednio dobrany prezent podkreśli wyjątkowość chwili i pomoże w zachowaniu ulotnych wspomnieć na zawsze.

W jaki sposób nadajemy upominkom niepowtarzalny charakter?

 Poprzez personalizację otrzymujemy coś, czego nie znajdziesz na sklepowych półkach. Każdy upominek powstaje dzięki wspólnej pracy kreatywnych grafików i specjalistów do sprzedaży internetowej.
Posiadamy w swojej ofercie najwyższej jakości produkty polskiej jakości.

Na każdym etapie produkcji poddawane są kontroli w celu wyeliminowania wad jakościowych. Pracujemy dla Was 7 dni w tygodniu, aby wszystkie zamówienia wychodziły na czas.

Z uwagi, że najwyższym priorytetem jest dla nas JAKOŚĆ sprzedawanych produktów, nawet zwiększając możliwości wytwórcze, w ciągu jednego dnia jesteśmy w stanie przygotować ograniczoną ilość produktów. W związku z bardzo dużym zainteresowaniem naszymi produktami, prosimy o jak najwcześniejsze zamawianie prezentów.

 Szukasz wyjątkowego produktu?

Tutaj w PraktycznyPrezent wykonujemy tylko unikalne produkty. Wszystkie produkty, które można znaleźć w naszym sklepie internetowym, są wykonywane ręcznie. 

Jesteśmy dumni z naszych produktów i cieszymy się, gdy są fani rzemiosła, którzy kupują i sprzedają nasze produkty. W 2012 roku pierwsze części naszych produktów zostały sprzedane prawdziwym entuzjastom. Do dziś byliśmy w stanie zadowolić wielu fanów. Nawet gdy zostaniesz poproszony o specjalne dostosowanie. Jak wskazano, wszystko robimy sami, dzięki czemu możemy łatwo dostosowywać się do życzeń klienta.

Większość zmian, które wprowadzamy, to zmiany lub uzupełnienia produktu, które nadają mu bardziej osobisty charakter. Personalizacja produktu nadaje temu, co już jest wyjątkowe, jeszcze więcej znaczenia. Używamy różnych metod personalizacji. Na przykład wycinarka laserowa do wykresu tekstu lub logo w produkcie. Używamy sitodruku, aby stworzyć ładny wydruk. 

Zostań sprzedawcą?

Obecnie sprzedajemy ponad 60% naszych produktów poza Holandią. I zawsze szukamy nowych sprzedawców naszych produktów w Holandii. Jeśli chcesz nawiązać współpracę, oczywiście chętnie się z Tobą skontaktujemy. Wyślij nam wiadomość e-mail na adres kontakt@praktycznyprezent.pl z przemyśleniami na ten temat, a my udzielimy Ci niezbędnych informacji. Nie możemy się doczekać pierwszego kontaktu!

Błyskawiczna wysyłka

Darmowa dostawa od 300zł

30 dni na zwrot

Gwarancja niskiej ceny

ODBIERZ RABAT
Zapisz się do newslettera
Zapisz się do newslettera i odbierz 5% rabatu!
Akceptuję Politykę Prywatności
Wypisz się z newslettera